Festival Polsko 2006

26. června 2006 v 16:41 | Lagabriella
Od 8.6. do 10.6. jsem byla na super festu v Polsku. Hráli jsme tam s naší vokální skupinou Canto a byl to faaakt nářez!!!
Už cesta tam začla vesele. V minibuse Togy vytáhl kytaru a hráli jsme a zpívali o 107 :-) Na intr, kde jsme měli spát, jsme dorazili okolo 2 hodiny ráno. Teď už jen uložit svá znavená těla do postýlek a nabrat sílu na další perný den.
Probudili jsme se do slunečného dne a vyrazili do jakési malé vesničky, jméno si nepamatuji, na zvukovku.
Dali jsme si snídani ( prý národní jídlo, ale nám to připadalo jako vyvařený párek ve vodě s troškou bylinek) a pak čekali, co se bude dít.... byla zvukovka...pak nic...nic ....nic....oběd ( jakási kaše- směs bramborové kaše, kukuřice, zelí, atd. - další národní jídlo).... Vzdávám to a jdu si koupit tavený sýr a suchary :-) Po obědě vyrážíme do vesnice malovat, či kreslit to, co nás nejvíce zaujme. Zpět do domu milých hostitelů nás vyhnal až déšť, a tam jsme si pochutnali na výborných obložených chlebech a čajíčku a taky jsme mrkli na zahájení mistrovství světa ve fotbale.
Večer na intru se též děli věci! Hráli jsme na kytaru, blbli, fotili crazy fotky a zkrátka si užívali krásného večera pospolu.
A ráno hurááá zpět na fest! Vše se chystá na odpolední koncert, který byl faakt coool, akorát nám trochu lítaly noty, protože vítr foukal o sto šest :-)
Taky jsme si zašli na bohoslužbu, kterážto byla venku, na místním hřbitově. Po koncertě bylo vyhodnocení nej obrázku ( vyhrála jsem mikinu, juch:-) a také sportovní odpoldne...pingpong, běh, šachy, ... no zkrátka každý si mohl něco najít!
Okolo páté hodiny odpolední jsme nasedli na minibus, zamávali domácím a odjeli oklikou směrem domů ( oklikou proto, že jsme ještě zabrousili do Czenstochowe, kde bylo r. 1991 Světové setkání mládeže s Janem Pavlem II.
Další cesta probíhala ve veselém duchu. No, co budu povídat...celých 7 (8) hodin v autobuse jsme hráli a zpívali ( večer pak především různé chvály našemu Pánu) a o půlnoci přešli hranice v Náchodě, dali si dobrou noc a rozjeli se do svých domovů.
Byly to vážně úžasné dny a Bohu díky za ně! Už se moc těším, jak za rok vyrazíme zase všici společně, tentokráte nejspíš do Litvy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama