OUT OF CIVILISATION II.

11. července 2006 v 19:50 | Lagabriella
Dnes jsem se vrátila z OUT OF CIVILISATION, jak jsem tyto 2 akce souhrnně pojmenovala.
Od 5.7. do 7.7. jsem strávila úžasné dny na chalupě, kde není ani signál, ani internet,…no zkrátka jen já, mamka a můj Pán. Byly to odpočinkové dny, kdy jsem sice trochu pracovala (hrabala trávu, apod.) ale HLAVNĚ byla s Pánem ve ztišení srdce. I počasí nám přálo a musím říci, že to byly krásné rozhovory, které se slovy nedají popsat. Kdo může pochopit, pochop.
Od 7.7. do 11.7. jsem prožívala krásné, i když náročné chvíle na DCŽM Vesmír u Deštného v O.h. Pán mi požehnal a já tak dokončila 3- letý formační kurz pro vedení společenství… Animátorský kurz. Celé tři roky jsem se díky našim skvělým vedoucím - Lídě a Zdišce a také díky otci Karlovi Moravcovi, učila poznávat našeho Pána, pronikla jsem více do Písma a naučila se žít opravdové společenství ( kromě spousty dalších potřebných věcí pro cestu za Pánem a službu bližním).
Zakoušela jsem denně Boží milost, kdy mi dával sílu a vůli jít dál a sloužit, překonávat různé překážky a kolikrát i sama sebe. Teď odcházím do "světa" s touhou podobat se alespoň trochu Janu Křtiteli, který ukazoval na Ježíše. Chci se stát zrcadlem, které odráží Kristovy paprsky do srdcí lidí, kde ještě vládne tma. A věřím, že skrze Boží milost se mi to bude dařit.
A jak řekl jeden moudrý človíček, kterého si moc vážím : "Pokaždé si pak budu moci říci: "Zaseto!" Každý člověk touží po štěstí, a jsme-li šťastní my, záříme a stáváme se přitažlivými. Je-li semeno zaseto, pak musíme být trpěliví. Jeho růst nezáleží na nás, jak praví evangelium: "Člověk zaseje semeno do země; ať spí či bdí, v noci i ve dne, semeno vzchází a roste, on ani neví jak" (Mk 4, 26-27).
Nemůžeme přeci stébla tahat za špičku, aby povyrostla rychleji. Je bláznovstvím dýchat na dozrávající klas. Naším úkolem je zasít, růst dává Bůh."
A tak doufám, že se i já stanu rozsévačem. A určitě k tomu budu potřebovat i modlitby lidí okolo mne.
WITHOUT JAH NOTHING!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 patris patris | Web | 12. července 2006 v 10:36 | Reagovat

joooo, presne po tom samym touzim!!! bejt chodici reklamou / billboardem pro jezise... tak smele do toho :-)

p.s.: na vesmiru je nadherne. moc prima kostelik :-)

2 Lagabriella Lagabriella | E-mail | Web | 12. července 2006 v 18:28 | Reagovat

Jj, Sv. Matouš to je můj nejoblíbenější kostel. Už se těším, až tam 18.7. zase zajedu...

Pán ať ti žehná!

3 Shrek  j f x Shrek j f x | Web | 12. července 2006 v 19:46 | Reagovat

super potřeboval bych taky vypadnout z města a být jenom s bohem ale vím že jsem s ním furt a tak je super že jsi tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama