PSS ( Pravidla silničního provozu)

1. července 2006 v 18:50 | Lagabriella
Dnes jsem měla fakt hustý zážitek v autě... mamka, jela podle předpisů!!!!!!!
Abyste pochopili, proč tak valím bulvy, tak je to proto, protože ona jindy jezdí fakt hrozně :-)))) Kolem přehrady předělávají cestu a přidělávají nájezd na dálnici a podobné výmysly a tak je tam 30 a pak 20 . Navíc tam dneska stáli páni policisté, ale měli tam zrovna nějakou "kočku" v červeném autě, tak si silnice moc nevšímali... mamku to naštvalo, poněvadž nedávno jsme dostali pokutu ( no, 20 let to ukecávala úspěšně a teď už holt ne, no:-) ) a za námi jel jakýsi Polák, nevím jak kde, ale u nás jezdí vážně jako h*v*da, tak už toho mamča měla plné zuby a jela přes celou Českou Skalici a pak i po objížďce přesně podle předpisů a tak jsme se moooc nasmáli, jak ten frajer v autě za náma zelená vzteky.
Hned jak bylo volno, tak nás předjel a vzteky šlápnul na plyn... a ejhle, na druhé straně stáli další policisté a zrovna žádnou "kočku" tam neměli a tak si ho zastavili :-)))
Vážně jsem byla ráda ( i když je to nepěkné radovat se z této smůly), protože u nás v Náchodě už bylo tolik nehod...sražení chodci, cyklisté,... a většinou to způsoblili Poláci a ještě ujeli z místa nehody.
Holt na každého jednou dojde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama