Leden 2007

Nazaretský miniples

27. ledna 2007 v 22:16 | Lagabriella
Včera jsem si užila faaakt skvělý večer potažmo celou noc... a rozhodla jsem se, že se o své zážitky ( teda aspoň ty, co si z toho pamatuju) rozdělím:0)
Včera se totiž konal Nazaretský miniples...a kde? No přece v Nazaretě, že... Hm ale nemusela jsem kvůli tomu kupovat žádnou letenku a cestovat za hranice ( ani bych nemohla, občanku jsem dostala až dnes a pas nemám) ale stačilo dojet metrem C na Kačerov a odtud busem 114 na stanici Kunratická škola.
Dorazili jsme tam kolem šesté a oblékli se do svých princeznovských hábitů a těšili se na skvělou zábavu. Musím říci, že předtančení mne docela zklamalo,...tanečníci nic moc, ale půlnoční překvapení stálo za to a tombola byla též bohatá. Foto snad bude k vidění na stránkách ADCŽM Nazaret
Stihli jsme si zahrát i pár společenských her...Carcassone, Mikádo, apod. ... a popovídat si ( díky Barčo, Maruško,Lukáši, ...) a úderem 1:30 jsme vyrazili na tzv. Afterples... a to opravdu stálo za to! Možná si už nikdy nevzpomenu kde jsme přesně byli a co jsme dělali :-) , ale určitě to bylo mooc fajn a ty útržky které si vybavuji, mi ještě teď malují úsměv na tváři. Spát jsme ani nešli, protože v 8:11 mi odjížděl vlak a Barče v 8:45 takže po návratu jsme si jen sbalili věci, posnídali křupky a vydali se na nádraží.
Cestu domů si taky moc nepamatuji, protože jsem jí prospala, snad jen jeden poznatek: průvodčí jsou strašně necitelní...mění se v každé třetí stanici a budí unavené cestující.... chjo, mělo by se to vymýtat...
Takže dííky všem kteří tam byli, díky všem se kterými jsme řádili na Afterplese a už se moc těším, že si to brzy zopakujeme!!!!
Nazávěr vám tu nechávám malý dárek... myslím, že se nám všem bude hodit ;0)

Hymna CSM Tábor- Klokoty

13. ledna 2007 v 21:00 | Lagabriella
Juch a je to tady.... dostala se mi k ouškům první neoficiální verze hymny a musím říci, že ačkoliv se mi ze začátku opravdu nelíbila a připadala mi hrozně přeslazená a utahaná.... tak čím víc jí poslouchám, tím více mne oslovuje. Jsem jseště zvědavá, co s tím udělají vybrané scholy ve studiu ale moc se těším až si jí v Táboře všichni společně zazpíváme.

Tak jako já vás miluji láskou, milujte svět ať ví, že jej hledám

Tak jako já vás miluji láskou, milujte svět ať ví, že jej hledám

Bůh stále touží ať je nás víc
stále nám říká: "Jste můj vzácnej lid!"
ve světě hříchu život přináší
vzdávejme chvály, Ježíš přichází
vzdávejme chvály, Ježíš přichází!!!!!

Tak jako já vás miluji láskou, milujte svět ať ví, že jej hledám


Tak jako já vás miluji láskou, milujte svět ať ví, že jej hledám

mmch. tohle samozřejmě není celá verze, to stále ještě podléhá autorským právům a částečnému utajení, dokud nebude oficielní verze na světě...
ALE JE NAČ SE TĚŠIT!!

Díky Richardu Čanakymu, snad se bude líbit i těm 5000 lidiček, kteří přijedou.

Silvestr Votice 2006/007

11. ledna 2007 v 21:50 | Lagabriella
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych napsala něco o letošním Silvestru v Voticích.....hu, no...jak to jen říci,...bylo to naprosto úžasné!!!!!!!!!!! Vážně bych neměnila!!
28.12. den D...balím batoh a nasedám na vlak směr Praha. Moc se mi nechce jet samotné a "Šéf" to opět suprově zařídil. Ještě na nádraží potkávám Ondru a tak až do Poděbrad jedeme spolu a on pak pokračuje směrem na Kutnou Horu. V Praze na ÚAN Florenc potkávám Pavla, Marušku a Katku....skvělé....nemusím si dělat starosti kde vystoupit!
Ve Voticích nás naši drazí přátelé vítají bouchacími kuličkami... a hurá do tepla fary a na jídlo, kteréžto stejně děláme já a Maruška....jsou pravé nefalšované spolčovní palačinky. I při jejich výrobě jsme se mooc nařádili. Mezitím nám krásně nachumelilo a tak jsme se vydali spálit přebytečné kalorie a řádně jsme se zkoulovali a taky postavili na studni dva veselé sněhuláčky. Spinkat jsme šli hoodně pozdě, už ani nevím v kolik, a ani nevím co jsme dělali když jsme se vrátili na faru...snad jen že nechyběla vodní dýmka...nebo alespoň myslím, že jsme si jí dali...:0) a taky jsme hráli Aktivity ( já a Maruška jsme vyhráli) a pili čajík...
29.12.Vstáváme téměř v poledne a proto si vytváříme vlastní vnitřní časové pásmo a posunujeme hodiny o 3 h zpět. Po snídani vyrážíme na hřiště a pokračujeme v řádění na sněhu báječnou hrou Pejsek čůrá a pak se přesunujeme na velké hřiště a dětské hřišťátko...na houpačky a kolotoč... S Mirkem a Liou stavíme tříhlavého sněhuláka pankáče...a pak děláme z vlastních těl na zemi mega rybičku... Po vydatném obídku jsme měli 3 odborné přednášky na zajímavá témata typu: Vliv moderních trendů francouzské kuchyně na tloušťku sádrokartonových desek.... apod. Večer jsme si zahráli ulítlou hru ve spacácích s názvem Kuklíci.... což je něco jako na vraha, akorát ve spacácích a se special. pravidly. Po večeři Mirek roztopil vodnici a čás jsme si povídali o všem možném...hlavně o víře a část skádala puzzle. Završili jsme to tím, že o půl třetí ráno jsme vyběhli ven a před kostelem si zahráli kolo kolo mlýnský, to aby se nám lépe usínalo...
30.12. Ráno dorazila další část naší skupinky. Zopakovali jsme si hru aktivity a moc se u toho nasmáli. Náš tým ( Lukáš a já) jsme vyhráli a tak jsme šli vařit obídek těstoviny se specialní omáčkou... Odpoledne rychle uteklo, Mirek s Pavlem a vaškem pro nás připravili akční hru po městě... dost jsme se naběhali, zjistili jsme, že Votice lze přeběhnout za 8 minut z jednoho konce na druhý...apod. Večeři vařil Mirek s Liou...byla čína. Pak se tak různě povídalo, chystalo do pelíšku, hráli se Osadníci...
31.12. Vstáváme na naše poměry velmi brzy...středovotického času v 7:00 !!!!!! a jdeme do blízkého kostela na mši. Po mši je free prográmek a tak sedíme s Maruškou v kuchyni, děláme čaje a hrajeme a zpíváme... odpoledne jsme chystali mńamky na večerní slavení...různé chlebíčky a pomazánky... Kluci vedle zakládají kapelu ve složení kytara, buben a to dlouhý velký africký, co se do toho tak zvláštně prdí... ( didgeridoo) a je to tu ...SILVESTRRRRR!!
Slavíme stylově nadvakrát...na venkovní půlnoc jdeme ven na ohňostroj a pak do děckého parku na hrad a houpačky...na faru se vracíme okolo druhé hodiny ranní a někteří jdou spát. Pár vytrvalců ještě čeká na 3 hodinu aby oslavili i našeho Silvestra...podle farního času...křížky na čelo a dobrou noc!
1.1. Není nic lepšího než začít nový rok společně se Šéfem a tak se ráno vydáváme do kostela na mši a po ní následující přípitek a požehnání. No a hurá zpět na faru, uklidit a sbalit věci. Pak už jen loučení, loučení a opakování silvestrovských hlášek....mufíků....moravských písniček,.... a tak podobně.
Díky všem, kdo jste tam byli a tvořili tak báječné společenství plné lásky a Božího požehnání! Pro mne to byl úžasný Silvesrt, který si budu ještě dlouho pamatovat. A moc se těším na další společnou akcičku!!!!
Pár fotek je zde v sekci fotogalerie... Silvestr....
PS: další fotečky si můžete prohlédnout na Spolčo Smíchov v sekci fotogalerie ;0)