Nazaretský miniples

27. ledna 2007 v 22:16 | Lagabriella
Včera jsem si užila faaakt skvělý večer potažmo celou noc... a rozhodla jsem se, že se o své zážitky ( teda aspoň ty, co si z toho pamatuju) rozdělím:0)
Včera se totiž konal Nazaretský miniples...a kde? No přece v Nazaretě, že... Hm ale nemusela jsem kvůli tomu kupovat žádnou letenku a cestovat za hranice ( ani bych nemohla, občanku jsem dostala až dnes a pas nemám) ale stačilo dojet metrem C na Kačerov a odtud busem 114 na stanici Kunratická škola.
Dorazili jsme tam kolem šesté a oblékli se do svých princeznovských hábitů a těšili se na skvělou zábavu. Musím říci, že předtančení mne docela zklamalo,...tanečníci nic moc, ale půlnoční překvapení stálo za to a tombola byla též bohatá. Foto snad bude k vidění na stránkách ADCŽM Nazaret
Stihli jsme si zahrát i pár společenských her...Carcassone, Mikádo, apod. ... a popovídat si ( díky Barčo, Maruško,Lukáši, ...) a úderem 1:30 jsme vyrazili na tzv. Afterples... a to opravdu stálo za to! Možná si už nikdy nevzpomenu kde jsme přesně byli a co jsme dělali :-) , ale určitě to bylo mooc fajn a ty útržky které si vybavuji, mi ještě teď malují úsměv na tváři. Spát jsme ani nešli, protože v 8:11 mi odjížděl vlak a Barče v 8:45 takže po návratu jsme si jen sbalili věci, posnídali křupky a vydali se na nádraží.
Cestu domů si taky moc nepamatuji, protože jsem jí prospala, snad jen jeden poznatek: průvodčí jsou strašně necitelní...mění se v každé třetí stanici a budí unavené cestující.... chjo, mělo by se to vymýtat...
Takže dííky všem kteří tam byli, díky všem se kterými jsme řádili na Afterplese a už se moc těším, že si to brzy zopakujeme!!!!
Nazávěr vám tu nechávám malý dárek... myslím, že se nám všem bude hodit ;0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hwest Hwest | 27. ledna 2007 v 22:38 | Reagovat

Chehe.. Trošku si vosekala ten afterimniples, ale ti, co tam byli, vědí :-). PS: Lidé tancují na RŮZNÝCH místěch a různě ;-).

PSII: Bylo to fakt super :-). Těšíme se.

PSIII: .-/-.-./..-./--../  :D

2 LaGabriella LaGabriella | 28. ledna 2007 v 8:21 | Reagovat

To Hwest: Hm, jestli jsem pochopila správně to PSIII tak je to faakt cool spojení, myslím že to sedne:0)))

3 Hwest Hwest | 28. ledna 2007 v 19:59 | Reagovat

To LaGabriella: Přesně tak :o). Důležitý je pouze termín bodu PSIII :o)).I tanec může přijít :o), KDEKOLI :o))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama