Silvestr Votice 2006/007

11. ledna 2007 v 21:50 | Lagabriella
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych napsala něco o letošním Silvestru v Voticích.....hu, no...jak to jen říci,...bylo to naprosto úžasné!!!!!!!!!!! Vážně bych neměnila!!
28.12. den D...balím batoh a nasedám na vlak směr Praha. Moc se mi nechce jet samotné a "Šéf" to opět suprově zařídil. Ještě na nádraží potkávám Ondru a tak až do Poděbrad jedeme spolu a on pak pokračuje směrem na Kutnou Horu. V Praze na ÚAN Florenc potkávám Pavla, Marušku a Katku....skvělé....nemusím si dělat starosti kde vystoupit!
Ve Voticích nás naši drazí přátelé vítají bouchacími kuličkami... a hurá do tepla fary a na jídlo, kteréžto stejně děláme já a Maruška....jsou pravé nefalšované spolčovní palačinky. I při jejich výrobě jsme se mooc nařádili. Mezitím nám krásně nachumelilo a tak jsme se vydali spálit přebytečné kalorie a řádně jsme se zkoulovali a taky postavili na studni dva veselé sněhuláčky. Spinkat jsme šli hoodně pozdě, už ani nevím v kolik, a ani nevím co jsme dělali když jsme se vrátili na faru...snad jen že nechyběla vodní dýmka...nebo alespoň myslím, že jsme si jí dali...:0) a taky jsme hráli Aktivity ( já a Maruška jsme vyhráli) a pili čajík...
29.12.Vstáváme téměř v poledne a proto si vytváříme vlastní vnitřní časové pásmo a posunujeme hodiny o 3 h zpět. Po snídani vyrážíme na hřiště a pokračujeme v řádění na sněhu báječnou hrou Pejsek čůrá a pak se přesunujeme na velké hřiště a dětské hřišťátko...na houpačky a kolotoč... S Mirkem a Liou stavíme tříhlavého sněhuláka pankáče...a pak děláme z vlastních těl na zemi mega rybičku... Po vydatném obídku jsme měli 3 odborné přednášky na zajímavá témata typu: Vliv moderních trendů francouzské kuchyně na tloušťku sádrokartonových desek.... apod. Večer jsme si zahráli ulítlou hru ve spacácích s názvem Kuklíci.... což je něco jako na vraha, akorát ve spacácích a se special. pravidly. Po večeři Mirek roztopil vodnici a čás jsme si povídali o všem možném...hlavně o víře a část skádala puzzle. Završili jsme to tím, že o půl třetí ráno jsme vyběhli ven a před kostelem si zahráli kolo kolo mlýnský, to aby se nám lépe usínalo...
30.12. Ráno dorazila další část naší skupinky. Zopakovali jsme si hru aktivity a moc se u toho nasmáli. Náš tým ( Lukáš a já) jsme vyhráli a tak jsme šli vařit obídek těstoviny se specialní omáčkou... Odpoledne rychle uteklo, Mirek s Pavlem a vaškem pro nás připravili akční hru po městě... dost jsme se naběhali, zjistili jsme, že Votice lze přeběhnout za 8 minut z jednoho konce na druhý...apod. Večeři vařil Mirek s Liou...byla čína. Pak se tak různě povídalo, chystalo do pelíšku, hráli se Osadníci...
31.12. Vstáváme na naše poměry velmi brzy...středovotického času v 7:00 !!!!!! a jdeme do blízkého kostela na mši. Po mši je free prográmek a tak sedíme s Maruškou v kuchyni, děláme čaje a hrajeme a zpíváme... odpoledne jsme chystali mńamky na večerní slavení...různé chlebíčky a pomazánky... Kluci vedle zakládají kapelu ve složení kytara, buben a to dlouhý velký africký, co se do toho tak zvláštně prdí... ( didgeridoo) a je to tu ...SILVESTRRRRR!!
Slavíme stylově nadvakrát...na venkovní půlnoc jdeme ven na ohňostroj a pak do děckého parku na hrad a houpačky...na faru se vracíme okolo druhé hodiny ranní a někteří jdou spát. Pár vytrvalců ještě čeká na 3 hodinu aby oslavili i našeho Silvestra...podle farního času...křížky na čelo a dobrou noc!
1.1. Není nic lepšího než začít nový rok společně se Šéfem a tak se ráno vydáváme do kostela na mši a po ní následující přípitek a požehnání. No a hurá zpět na faru, uklidit a sbalit věci. Pak už jen loučení, loučení a opakování silvestrovských hlášek....mufíků....moravských písniček,.... a tak podobně.
Díky všem, kdo jste tam byli a tvořili tak báječné společenství plné lásky a Božího požehnání! Pro mne to byl úžasný Silvesrt, který si budu ještě dlouho pamatovat. A moc se těším na další společnou akcičku!!!!
Pár fotek je zde v sekci fotogalerie... Silvestr....
PS: další fotečky si můžete prohlédnout na Spolčo Smíchov v sekci fotogalerie ;0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama