Moje sladké kotě

17. února 2007 v 9:21 | Lagabriella
Mno, dneska ráno jsem se vzbudila a napadlo mě, že jsem vám ještě nepředstavila mou druhou životní lásku ( první je samozřejmě kytara, že:0) ).... tak tohle je můj polštářový kocour Bambulka.... Je to čistokrevná perská činčila.

Možná se divíte, proč má tak hloupé jméno... mno, on se oficiálně jmenuje Simba, jenže když byl malý, byla to chlupatá kulička s dlouhým ocáskem a obrovskýma očima... seděl mi na dlani, no a od té doby mu nikdo neřekl jinak, než Bambulka,...takže už na to jméno i slyší.
No, slyší... nejlépe asi slyší na zvuk otevírané konzervy s lososem:0) Pokud máte rádi příběhy o Garfieldovi, tak moje zlatíčko je něco podobného. Celý den nejradši spí a když přijdeme domů, tak by se pořád jen mazlil a žral. V noci spí s mamkou, protože já nejsem ochotna rozdělit se s ním o svou deku... navíc se mnou si hraje, takže já bych se vůbec nevyspala, protože by mi neustále žužlal ruku,...
Největší legrace je pozorovat ho, když si hraje s plyšovou myškou... mno, má rád jedině bílé myšky, ostatních si ani nevšimne... nevím, jestli je to tm, že i on sám je bílo-stříbrný... Šlechtěné domácí kočky to vůbec nemají lehké... když uteče z bytu, dojde maximálně o pár schodů níž, protože potom zjistí, že se ztratil tak si sedne a mńouká tak dlouho, dokud si pro něho nepřijdeme.
Moc ráda ho pozoruju v různých situacích, protože jeho oči dokážou říci vše, k čemu by člověk jen stěží hledal vhodná slova... od výrazu naprosté blaženosti až po totální pohrdání.
jo a ještě jedna věc.... fakt ale fakt nemá rád kluky..hrozně na ně žárlí...snad jen jednomu z mých kamarádů se zatím podařilo ho pohladit, jinak vždycky uteče... a pak se hrozně vzteká :0)))))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama