CSM Tábor- Klokoty 2007

6. srpna 2007 v 13:55 | Lagabriella
Tak už se to blíží!!
Za 2 dny...ve středu 8.8. odjíždím do Tábora abych prožila akčně přípravný týden celostátního setkání mládeže. Moc se těším, až zase uvidím své přátele a obhlédnu okolí a prostory setkání, až budu v čajovně pít dobrý čajík a nechám ke svému srdci promlouvat Ježíše všemi možnými způsoby. Těším se na to, že budeme společně hudbou a zpěvem chválit našeho Pána. Těším se na setkání s lidičkami, kteří mají otevřené srdce a moc se těším, až v jejich očích uvidím zářit radost, kterou tento svět nemůže dát.

Vím, že to bude i dosti náročných 11 dní, ale myslím, že za ten stres s přípravou a obavy aby to vše klaplo a hodiny strávené přípravou, domlouváním.... to bude stát.
Jediné oč se modlím a co vyprošuji pro všechny, kteří toto setkání chystáme je to, abychom v tom všm přípravním shonu nezapomínali na Toho nejdůležitějšího... na Toho, se kterým se především chceme setkat, na Toho který nám žehná.
S Ním se budeme denně setkávat v lidech, kteří tam přijedou, v přírodě, v eucharistii, v modlitbě...zkrátka všude, kde Ho budeme ochotni vidět.
Aleluja Pane, chci Tě chválit za všechno co činíš, za vše co nám dáváš!
AMEN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama