Na nemocné budou vkládat ruce

15. listopadu 2007 v 17:12 | Lagabriella
Na nemocné budou vkládat ruce

Tardif,Baumert,Seewannová, Buob, Madre, Wrembek

Je toto zaslíbení a poslání platné i dnes a v dnešní církvi, žijící uprostřed světa špičkové medicíny? Uprostřed světa léčitelů a různých podivných uzdravovatelů? A především uprostřed světa stále plného nemocí, bolestí a fyzického i duchovního utrpení? A jestliže je platné i pro dnešní církev, pro naše farní obce, pro naše křesťanská společenství, pro nás osobně, jakým způsobem lze toto poslání prakticky uskutečňovat? Jaké v něm má místo církev jako celek? Jakou roli zde mají zaujmout kněží a jakou laici? To vše jsou otázky, na které se alespoň částečně pokoušejí odpovědět autoři jednotlivých příspěvků sborníku.
Pokud hledáte odpovědi na otázky ohledně uzdravení, uzdravování modlitbou, o charisma uzdravování a jak je to vše praktikováno v naší době... pak právě pro vás je tato knížka. Vřele doporučuji dobře jí prostudovat, protože mi otevřela oči a ukazála spoustu nových pohledů na problémy mé i světa kolem mne.

Pokud věřím, že Bůh má moc uzdravovat a chce tak činit, měla bych mít každý den oči upřené na Něho a prosit ho o Jeho dary. Nejen o uzdravení tělesné, ale především o uzdravení duchovní. V posledních týdnech stále více zakouším, že Bůh touží uzdravit i mé srdce a jako každé uzdravování ran bolí, tak dokáže potrápit i bolest spojená s uzdravování ran v duši člověka.
Každou takovou ránu, která hnisá je třeba znovu otevřít a vyčistit, aby se mohla dobře zahojit. Jizvy zůstávají, ale časem blednou. A Bůh touží uzdravit každého z nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama